Melegítsük elő a sütőt 180 fokra. Készítsünk elő egy kb. 20x5 centis sütőformát (olajozzuk ki és/vagy béleljük ki sütőpapírral). Keverjük össze az összes hozzávalót egy nagy tálban, és öntsük a sütőformába. Süssük készre kb. 25-30 perc alatt (tűpróba!). Hagyjuk kihűlni.
Közben keverjük össze elektromos habverővel a máz hozzávalóit, kb. 5 perc alatt.
Morzsoljuk össze a kihűlt tésztát és gyúrjuk össze a mázzal. Formázzunk belőle 12 golyót, tegyük sütőpapírra és tegyük a hűtőbe fél órára.
A receptből készíthetünk golyókat (mint én most), vagy sütinyalókát is, akkor nyalóka pálcikákra is szükségünk lesz. Olvasszuk fel a csokit és ha golyókat készítünk, akkor vonjuk be vele a vonjuk be vele a golyókat, és hagyjuk teljesen megszáradni. Ha nyalókát készítünk, akkor szúrjunk egy-egy pálcikát minden golyóba, és ennek a segítségével vonjuk be a golyókat (esetleg kanállal segítsünk rá.) Óvatosan fektessük le és hagyjuk megszáradni.